VHK - Kungälvs HK 16.00 Furutorpshallen 1 oktober
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Vinslövs Handbollsklubb
Välkommen till vår hemsida - En elitförening för alla

Våra lag
Kansli
Anne Hermansson, Mailgrupp
Mats Ångman, Mailgrupp
Oskar Ahlbin, Mailgrupp
Marknadsgruppen
Elias Holmström, Mailgrupp
Erik Gustafsson, Mailgrupp
Göran Nilsson, Mailgrupp
Henrik Thagesson, Mailgrupp
Jeanette Ström, Mailgrupp
Michael Holmström, Mailgrupp
Pelle Peolin, Mailgrupp
Rolf Tapper, Mailgrupp
Stellan Grönberg, Mailgrupp
Thomas Hermansson, Mailgrupp
 
Ungdomskommitté
Carolina Sköld, Mailgrupp
Caronia Gjerling-Paulin, Mailgrupp
Clarie Wijk, Mailgrupp
Erik Muhr, Mailgrupp
Fanny Lindborg, Mailgrupp
Jenny Sedin, Mailgrupp
Karolina Lindh, Mailgrupp
Martina Andersson, Mailgrupp
Ola Carlsson, Mailgrupp
Terese Engqvist, Mailgrupp
Tobias Olsson, Mailgrupp
Veronica Persson, Mailgrupp
Viveca Powell, Mailgrupp
Åsa Martinsson, Mailgrupp
Rekryteringsgruppen
Caronia Gjerling-Paulin, Mailgrupp
Nils Jönsson, Mailgrupp
Oskar Ahlbin, Mailgrupp
Per Ström, Mailgrupp
 
Pierre Hansson, Mailgrupp
Stellan Grönberg, Mailgrupp
Arrangemangsgruppen
Alvin Hedin, Mailgrupp
Annelie Hedin, Mailgrupp
Björn Engqvist, Mailgrupp
Erling Kjellander, Mailgrupp
Eskil Hedin, Mailgrupp
Håkan Hedin , Mailgrupp
Jeanette Ström, Mailgrupp
Jenny Karlsson, Mailgrupp
Jenny Svensson, Mailgrupp
Krister Olsson, Mailgrupp
Lena Olsson , Mailgrupp
Magnus Dahlberg, Mailgrupp
Mikael Strömdal, Mailgrupp
Niklas Fredriksson , Mailgrupp
Philip Olsson , Mailgrupp
Therese Hansson, Mailgrupp
Wictoria Karlsson, Mailgrupp
A-Lag Herrar
Anton Olsson, Fystränare
Håkan Jönsson, Hjälptränare
Per Käll, Tränare
Pierre Hansson, Lagledare
Sonny Månsson, Lagledare
A-Lag Damer
Alfred Lindström, Lagledare
Elin Malmberg, Fystränare
Mikael Svensson, Lagförälder
Sara Nilsson, Fystränare
Herrar utvecklingslag Div 4
Emil Ålhagen, Tränare
Ludwig Rosenberg, Tränare
Oskar Ahlbin, Hjälptränare
P 16-17-18 ( Födda 2004-2005-2006)
Carl Johan Lindh, Tränare
Emil Ålhagen, Tränare
Marie Nilsson, Lagförälder
Oskar Ahlbin, Hjälptränare
Per Ström, Lagförälder
Åsa Martinsson, Lagförälder
P 14/15 (födda 2007/2008)
Camilla Jönsson, Hjälptränare
Fredrik Nilsson, Tränare
Jenny Sedin, Lagförälder
Johan Hammarqvist, Hjälptränare
Magnus Rosengren, Hjälptränare
Per Ström, Fystränare
Therese Hansson, Kioskansvarig
P 13 (Födda 2009)
Carolina Sköld, Lagförälder
Emil Ålhagen, Tränare
Linda Andersson, Mailgrupp
Oskar Klang, Tränare
Rebecca Radeklev, Hjälptränare
P 12 ( Födda 2010)
Emma Reinholdsson, Tränare
Kristian Torstensson , Fystränare
Madelene Åberg, Tränare
Veronica Persson, Lagförälder
P 10/11 ( Pojkar 2011-2012)
Martina Andersson, Lagförälder
Martina Lexfors, Tränare
Rebecca Dahlman, Tränare
Therese Håkansson, Lagförälder
P 09 (Födda 2013)
Andreas Gannby, Tränare
Andreas Svensson, Tränare
Emelie Olofsson, Lagförälder
Fatima Smiding, Lagförälder
Mikael Espling, Hjälptränare
P 07 (Födda 2015)
Anders Bendz, Tränare
Marcus Svensson, Tränare
F 15/16 (födda 06/07)
Gustav Forsberg, Tränare
Josefin Martinsson, Tränare
Ola Carlsson, Tränare
F 13(Flickor 2009)
Andreas Christiansson, Fystränare
Pernilla Bäckåker, Tränare
Rebecka Tillman, Lagförälder
Terese Engqvist, Lagförälder
F 12 (Flickor 2010)
Emmeli Glader, Tränare
Fatima Smiding, Lagförälder
Johnny Nilsson, Fystränare
Julius Kajrup, Hjälptränare
Karolina Lindh, Lagförälder
F 10/11 (Födda 2011-2012)
Anna Thorgren, Lagförälder
Frida Åberg, Hjälptränare
Hanna Bergström, Lagförälder
Joel Rosenbäck, Tränare
Malin Larsson, Tränare
Martina Avander, Tränare
Tobias Olsson, Lagförälder
F 07/08 (Födda 2014/2015)
Elin Friberg, Tränare
Wilma Nilsson, Tränare

 
PARTNERS 2020/2021
DIAMANTPARTNER
GULDPARTNER
SILVERPARTNER
BRONSPARTNER
VINSLÖVSPARTNER
UNGDOMSLEDAREPARTNER
Övrigt