SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Vinslövs Handbollsklubb
En elitförening för alla

Våra lag
Styrelse
Anna Premberg, Styrelse
Ann-Louise Rosenbäck, Styrelse
Björn Engqvist, Styrelse
Göran Nilsson, Styrelse
Hans Andersson, Styrelse
Martina Lexfors, Styrelse
Michael Holmström, Styrelse
Ola Carlsson, Styrelse
Rolf Tapper, Styrelse
Stellan Grönberg, Styrelse
Kansli
Anne Hermansson, Mailgrupp
Mats Ångman, Mailgrupp
Sebastian Hansson, Mailgrupp
 
0734-30 84 90
Marknadsgruppen
Elias Holmström, Mailgrupp
Erik Gustafsson, Mailgrupp
Erling Kjellander, Lagledare
Göran Nilsson, Mailgrupp
Henrik Thagesson, Mailgrupp
Jeanette Ström, Mailgrupp
Michael Holmström, Mailgrupp
Pelle Peolin, Mailgrupp
Rolf Tapper, Mailgrupp
Sebastian Hansson, Mailgrupp
Stellan Grönberg, Mailgrupp
Thomas Hermansson, Mailgrupp
 
Ungdomskommitté
Amy Frick Melander, Mailgrupp
Anna Premberg, Mailgrupp
Annica Nilsson, Mailgrupp
Ann-Louise Rosenbäck, Mailgrupp
Emelie Olofsson, Mailgrupp
Emma Ågren, Mailgrupp
Fatima Smiding, Mailgrupp
Hanna Bergström, Mailgrupp
John Ebbesson, Mailgrupp
Julia Larsdottir Rosenlöf, Mailgrupp
Karolina Lindh, Mailgrupp
Linda Reuterling, Mailgrupp
Madelene Åberg, Mailgrupp
Malin Levin, Mailgrupp
Marie Nilsson, Mailgrupp
Martina Larsson, Mailgrupp
Martina Lexfors, Mailgrupp
Mikael Persson, Mailgrupp
Pär Nilsson, Mailgrupp
Rebecca Dahlman, Mailgrupp
Rebecca Radeklev, Mailgrupp
Rebecka Tillman, Mailgrupp
Sebastian Hansson, Mailgrupp
Sofie Andersson, Mailgrupp
Sofie Livgård Svensson, Mailgrupp
Stellan Grönberg, Mailgrupp
Terese Engqvist, Mailgrupp
Therese Hansson, Mailgrupp
Tobias Olsson, Mailgrupp
Ulf Åkesson, Mailgrupp
Åsa Martinsson, Mailgrupp
Rekryteringsgruppen
Caronia Gjerling-Paulin, Mailgrupp
Ludwig Rosenberg, Mailgrupp
Nils Jönsson, Mailgrupp
Per Ström, Mailgrupp
Pierre Hansson, Mailgrupp
Sebastian Hansson, Mailgrupp
Stellan Grönberg, Mailgrupp
Arrangemangsgruppen
Alvin Hedin, Mailgrupp
Annelie Hedin, Mailgrupp
Björn Engqvist, Mailgrupp
Erling Kjellander, Mailgrupp
Eskil Hedin, Mailgrupp
Håkan Hedin , Mailgrupp
Jeanette Ström, Mailgrupp
Jenny Svensson, Mailgrupp
Krister Olsson, Mailgrupp
Lena Olsson , Mailgrupp
Magnus Dahlberg, Mailgrupp
Mikael Strömdal, Mailgrupp
Niklas Fredriksson , Mailgrupp
Philip Olsson , Mailgrupp
Therese Hansson, Mailgrupp
Wictoria Karlsson, Mailgrupp
A-Lag Herrar
David Löfgren, Tränare
Håkan Jönsson, Hjälptränare
Ludwig Rosenberg, Hjälptränare
Pierre Hansson, Lagledare
Sonny Månsson, Lagledare
A-Lag Damer
Alfred Lindström, Tränare
Mikaela Fransson, Fystränare
Ola Carlsson, Tränare
Therese Hansson, Lagförälder
Herrar utvecklingslag Div 4
Emil Ålhagen, Tränare
Peter Jönsson, Tränare
P 17-18-19 ( Födda 2004-2005-2006)
Emil Ålhagen, Tränare
Marie Nilsson, Lagförälder
Per Ström, Lagförälder
Åsa Martinsson, Lagförälder
P 15/16 (födda 2007/2008)
Fredrik Nilsson, Tränare
Johan Hammarqvist, Hjälptränare
Magnus Rosengren, Hjälptränare
Per Ström, Fystränare
Therese Hansson, Kioskansvarig
P 14 (Födda 2009)
Josefin Martinsson, Tränare
Malin Levin, Lagförälder
Rebecca Radeklev, Hjälptränare
Tobias Vennerlund, Hjälptränare
P 13 ( Födda 2010)
Anna Premberg, Lagförälder
Emma Reinholdsson, Tränare
Kristian Torstensson , Tränare
Madelene Åberg, Lagförälder
Mikael Persson, Kioskansvarig
Ulf Åkesson, Kioskansvarig
P 12 ( Pojkar 2012)
Annica Nilsson, Kioskansvarig
Martina Lexfors, Tränare
Rebecca Dahlman, Tränare
Sofie Andersson, Lagförälder
P 10 (Födda 2013)
Andreas Svensson, Tränare
Emelie Olofsson, Lagförälder
Fatima Smiding, Lagförälder
Johan Möller, Tränare
Mikael Espling, Tränare
P 08 (Födda 2015)
Amy Frick Melander, Kioskansvarig
Anders Bendz, Tränare
Julia Larsdottir Rosenlöf, Lagförälder
Sofie Livgård Svensson, Lagförälder
Tim Andersson, Tränare
P 7 (Födda 2016)
Fredrik Emmertz, Tränare
John Ebbesson, Lagförälder
Malin Levin, Kioskansvarig
Martina Larsson, Lagförälder
Per Radeklev, Tränare
Sofie Andersson, Lagförälder
Tefic Agusi, Tränare
F 14 (Flickor 2009)
Pernilla Bäckåker, Tränare
Rebecka Tillman, Lagförälder
Terese Engqvist, Lagförälder
F 13 (Flickor 2010)
Emmeli Glader, Tränare
Fatima Smiding, Lagförälder
Johnny Nilsson, Tränare
Julius Kajrup, Tränare
Karolina Lindh, Lagförälder
F 11/12 (Födda 2011-2012)
Frida Åberg, Hjälptränare
Hanna Bergström, Lagförälder
Joel Rosenbäck, Tränare
Malin Andersson, Tränare
Martina Larsson, Tränare
Tobias Olsson, Lagförälder
F 08/09 (Födda 2014/2015)
Daniel Andersson, Tränare
Emma Nilsson, Tränare
Johanna Muhr, Tränare
Linda Reuterling, Lagförälder
Rebecca Dahlman, Kioskansvarig
Tim Gülich Schröder, Tränare
Wilma Nilsson, Tränare
F 7 (födda 2016)
Agnes Christiansson, Hjälptränare
Amelia Christiansson, Tränare
Anna Premberg, Lagförälder
Handbollsskola PF 06 (Födda 2017)
Amelia Christiansson, Hjälptränare
Frida Åberg, Tränare
Marcus Schyttberg, Tränare
Tove Jensen, Tränare
Handbollsförskola PF 3-5 år ( Födda 2018-2020)
Alida Olsson, Hjälptränare
Anna Thorgren, Tränare
Eline Rosén , Hjälptränare
Elise Persson, Hjälptränare
Flora Rosenbäck, Hjälptränare
Melina Thorgren, Hjälptränare
Nea Olsson, Hjälptränare
Sebastian Hansson, Tränare

 
PARTNERS 2023/ 2024
DIAMANTPARTNER
GULDPARTNER
SILVERPARTNER
BRONSPARTNER
VINSLÖVSPARTNER
UNGDOMSLEDAREPARTNER
Övrigt